petal 2
petal 5
leaf
leaf
blur
leaf
leaf
EN

Account Manager

Jesteśmy dynamiczną agencją digitalową, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań online dla naszych klientów. Poszukujemy utalentowanego Account Managera, który będzie kluczowym punktem kontaktowym dla naszych klientów i będzie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami oraz sukcesem projektów.

Obowiązki:

- efektywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
- identyfikowanie potrzeb Klienta i proponowanie działań non-standard oraz udział w tworzeniu koncepcji projektu,
- kompleksowa koordynacja realizacji kampanii taktycznych i wizerunkowych od briefu Klienta do rozliczenia projektu,
- udział w tworzeniu koncepcji kampanii, przy wsparciu dedykowanego teamu,
- przygotowanie prezentacji, podsumowań i raportów.

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku account managera w agencji digitalowej lub domu mediowym,
- znajomość narzędzi digital marketingu,
- doświadczenie w sprzedaży B2B,
- umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów i prezentacji,
- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów równocześnie,
- umiejętność budowania relacji z klientem,
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
- znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

Co oferujemy:

- możliwość pracy przy dużych projektach z międzynarodowymi firmami i znanymi markami,
- wygodną formę współpracy (umowa o pracy / umowa zlecenia / B2B),
- pracę w środowisku międzynarodowym,
- niezbędne narzędzia pracy,
- świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy,
- bezpośredni udział w rozwoju firmy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość hybrydowego trybu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności.