petal 2
petal 5
leaf
leaf
blur
leaf
leaf
EN

Social Media Specjalist

Jesteśmy dynamiczną agencją digitalową, która wie, że media społecznościowe to kluczowy element współczesnej komunikacji online. Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych, który będzie odpowiedzialny za kreowanie, zarządzanie i optymalizację naszych kampanii na platformach społecznościowych. Jeśli jesteś kreatywny/a, pełen/a pomysłów i pasjonujesz się mediami społecznościowymi, to mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.

Obowiązki:

- planowanie i prowadzenie efektywnych komunikacji w Social Media (FB, Instagram, Tik Tok, LinkedIn) dla różnych branż,
- analiza własnych działań, wyciąganie wniosków,
- tworzenie interesujących i angażujących treści zgodnych ze strategią komunikacji marki,
- monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań,
- stała współpraca z pozostałymi działami w obszarze obsługi Klienta, przygotowywanie, rekomendacji i prezentacji SM, odpowiedzialność za jakość i efektywność prowadzonych działań,
- tworzenie prezentacji i ich przedstawianie na spotkaniu z klientem,
- samodzielny research trendów i nowości,
- analiza rynku i działań konkurencji,
- współpraca w tworzeniu strategii i aktywacji social media.

Wymagania:

- masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji digital,
- znasz trendy, narzędzia i platformy SoMe (FB, IG, LI, Pinterest, Tik Tok),
- masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii Paid Social z naciskiem na Meta Ads oraz przez inne platformy (jak TikTok czy LinkedIn) potrafisz stworzyć content i zrealizować komunikację w social mediach zgodnie ze strategią komunikacji marki;
- możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy;
- potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski;
- umiesz budować długotrwałe relacje z klientami,
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2

Co oferujemy:

- możliwość pracy przy dużych projektach z międzynarodowymi firmami i znanymi markami,
- wygodną formę współpracy (umowa o pracy / umowa zlecenia / B2B),
- pracę w środowisku międzynarodowym,
- niezbędne narzędzia pracy,
- świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy,
- bezpośredni udział w rozwoju firmy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość hybrydowego trybu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności.